Servis

Servis Talep Formu

En kısa sürede servis yönlendirilecektir.
Bir Kopyasını bana gönder

Ürüne ait dosya veya fotoğraf ekleyebilirsiniz.

emos emos

EMOS DİJİTAL TEKNİK SERVİS


Emos Dijital Teknik Servis Numaramız    : 0850 811 36 67 

Emos Dijital WhatsApp Numaramız        : 0541 401 36 67

Atek, Newall, Sino, Sony, EAE, Alfa, Heidenhain, Fagor, Acurite, Optima, Easson, Delos, Ditron, Sonne, Electronica, Iskra vb. Marka Dijital Koordinat Ölçme Sistemlerinizin teknik servis ve yedek parça hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. 

EMOS TEKNİK SERVİS İŞLEMLERİ

 • Torna, Freze, Borverk, Taşlama, Erezyon EDM makinelerinin Dijital Ölçüm Sistemlerinin tamir ve yedek parça hizmetleri,
 • Dijital Gösterge Tamir - Servis Hizmetleri 
 • Manyetik Lineer Cetvel Tamir - Servis Hizmetleri 
 • Optik Cam Cetvel Tamir - Servis Hizmetleri
 • Optik Cam Cetvel Okuyucu Tamir - Servis Hizmetleri
 • Manyetik Cetvel Okuyucu Sensör Tamir - Servis Hizmetleri
 • Dijital Cetvel Kablo Tamir - Servis Hizmetleri
 • Dijital Ölçme Sistemi Taşıma Hizmetleri
 • Muadil Dijital Cetvel Hizmetleri
 • Muadil Dijital Gösterge Hizmetleri
 • Yerinde Dijital Ölçme Sistemi Arıza Tespiti Servis Hizmetleri


ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ & ŞARTLARIMIZ

CİHAZ KABUL & SERVİS FORMU: Servisimize bırakılan her ürün teknik servis yazılımımıza kaydedilir. Ve bu kayıt ile ilgili bir arıza kayıt formu müşteriye teslim edilir. Arıza kabul sırasında ürün ile ilgili arıza bilgisi ve cihazın genel fiziksel durumu, yanında teslim alınan aksesuarlar ve cihazın garanti durumu, arıza kabul şartnamesi ve cihazın takibi için gerekli bilgiler bu form üzerinde bulunmaktadır. Form üzerinde bulunan seri numarası ve form numarası yardımı ile cihazların durumlarını Müşteri Hizmetlerimizi arayarak sorgulayabilirsiniz.

TESPİT: Konusunda ve alanında uzman teknisyenlerimiz, arıza kabul işleminden sonra, ürünleri tarih sırasına göre bakıma alır ve cihazın arızası hakkında tespit ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler. Garanti dışında olan cihazlarda tespit işleminden sonra, eğer ön onarım onayı alınmadıysa onarım bedeli belirlenerek müşterilerimize bildirilir. Cihazların arıza tespitleri profesyonel yazılım ve donanımlar ile yapılmaktadır.

ONAY: Garanti dışı ürünlerin onarım maliyetleri müşterilerine yazılı, sözlü olarak bildirilmektedir. Müşteri onayı alınması ile cihazlar ücreti karşılığı onarılmaktadır

ONAY İPTALİ: Cihazların onarım işlemleri tamamlandıktan sonra, yapılan işlemler, teknisyen notları, cihazda kullanılan malzemeler teknik servis sistemimize kaydedilmekte ve hazır durumdaki cihazlar hakkında müşterilerimize yazılı, sözlü bilgi verilmektedir. Üründe yapılmış olan işlem hakkında arıza kabul formunun müşteri nüshası, cihaz teslimi esnasında müşteriye teslim edilmektedir.

Tamir edilen ürünler için 1 yıl işçilik garantisi verilmektedir. 

Ürünün kullanma kılavuzunda belirtilen özellikler dışında kullanılması, yetkili servisler dışında açılması veya tamir edilmesi, sıvı teması veya darbeye maruz kaldığının tespit edilmesi durumunda garanti kapsamı dışında kalır.

Garanti süresi içerisinde ve fabrika hatasından kaynaklanan arızalar durumunda; işçilik gideri, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin onarım yapılacaktır.

Garanti süresi dolmuş veya kullanıcı hatasından kaynaklanan arızaya sahip ürünlerde, cihaz onarımı ücretlidir.

Cihazlarınıza fiyat bilgisi verilmeden ve tamir onayı alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

30 gün içerisinde müşteri tarafından tamir onayı verilmeyen ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

İdeal arıza tespit süresi 2 iş günü, azami arıza tespit süresi 10 iş günüdür.

Azami tamir süresi 20 iş günüdür.